Компанія Rothschild, яка управляє активами Порошенка, буде радити Мінфіну

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство фінансів України залучило фінансово-холдингову компанію Rothschild як радника щодо випуску євробондів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну.

"Міністерство фінансів України залучило BNP Paribas, J.P. Morgan, Goldman Sachs та Citi для організації ряду зустрічей з інвесторами, що інвестують в цінні папери з фіксованою дохідністю. Фінансовим радником Міністерства фінансів України виступає Rothschild", - ідеться в повідомленні. 

Зазначається, що зустрічі з інвесторами відбудуться у Лондоні 23 та 24 жовтня, Нью-Йорку - 23 жовтня та Бостоні - 24 жовтня. З урахуванням ринкових умов, після цього Україна здійснить випуск облігацій зовнішньої державної позики за Правилом 144А / Положенням S, деномінованих у доларах США.

У міністерстві нагадують, що наприкінці вересня українська делегація на чолі з в. о. міністра фінансів Оксаною Маркаровою приступила до проведення роуд-шоу випуску єврооблігацій. Організаторами road show призначені BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs і J.P. Morgan. 

Україна зберігає плани здійснити в 2018 році зовнішні запозичення майже на 2 млрд доларів, які планувалися на першу половину цього року.

Раніше у Кабміні повідомили, що, у четвертому кварталі 2018 року в рахунок погашення й обслуговування внутрішнього державного боргу Україна має сплатити 79,35 млрд грн, зовнішнього - 17,25 млрд грн. У цілому за 2018 рік держава має сплатити за борговими зобов'язаннями 335,55 млрд грн.

Компанія Rothschild відома, зокрема співпрацею з діючими президентом Петром Порошенком. Так, ще 2014 року Петро Порошенко заявляв, що доручив цій компанії продати активи свого кондитерського бізнесу. Згодом він заявив, 

що свою частку в кондитерській корпорації Поршенко передав фонду Rothschild. Тій начебто не вдалося продати президентський Roshen, так як не знайшлося гідних покупців на нього.

 

Тим часом, за даними ЗМІ, 2017 року Roshen зайняла 24-е місце в рейтингу 100 найбільших світових кондитерських компаній. У той же час в Адміністрації Порошенко запевнили, що грошей за 2017 від корпорації президент нібито не отримував.

Того ж 2017 року журнал Forbes визнає Порошенко шостим серед 10 найбагатших людей в Україні з капіталом в $ 1,3 млрд. На сьогодні, за даними ЗМІ, Фонд Порошенка володіє компанією ТОВ «Укрпромінвест-агро», в яку входять Крижопільський, Гайсинський і Погребищенський цукрові заводи, агрофірми «Дніпроагролан»,«Мас-агро» і «Іванківці», Вінницький КХП №2, племзавод «Літинський». Тобто підприємства Порошенка займаються вирощуванням сільськогосподарських культур, виробляють цукор, борошно, м'ясо і молоко.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com