Комуністи розгледіли свій шанс у потоці "реваншистськіх" судових рішень

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова підпільної Комуністичної партії України Петро Симоненко і сама Компартія подали позов до Окружного адміністративного суду Києва з проханням скасувати наказ Міністерства юстиції України про невідповідність діяльності КПУ вимогам закону про декомунізацію.

Про це йдеться у повідомленні партійної структури Симоненка, передає zbruc.eu.

"Позивачі просять суд скасувати повністю наказ Мін’юсту від 23 липня 2015 року, яким було затверджено правовий висновок комісії з питань додержання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки" щодо невідповідності діяльності, найменування та символіки Комуністичної партії України вимогам вищезгаданого закону", – зазначили у прес-службі. 

Наразі суд досліджує матеріали позову, вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі. 

У липні 2015 року міністр юстиції Павло Петренко підписав накази про нелеґітимність діяльності Комуністичної партії України, Компартії (оновленої) та Комуністичної партії робітників і селян. 

У лютому 2019 року лідер комуністів Петро Симоненко намагався подати свою кандидатуру на президентські вибори – його не зареєстрували через те, що він мав номінацію від нелеґальної КПУ. 

У липні 2019 року Конституційний Суд України підтвердив конституційність закону про декомунізацію.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com