Конгресвумен Марсі Каптур критикує переслідування активістів в Україні та тиск на антикорупційні установи

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Конгресвумен Марсі Каптур, співголова групи підтримки України у Палаті представників США, закликала президента України Володимира Зеленського відновити виконання своїх зобов’язань із проведення реформ в Україні.

Про це йдеться в повідомленні Голосу Америки

Мене глибоко хвилює надзвичайний відкат у проведенні реформ в той час, коли клас олігархів впивається зубами ще сильніше.
Конгресвумен Марсі Каптур

Під час заходу в американському аналітичному центрі "Атлантична рада" на тему “Яку політику Байден має впроваджувати щодо України”, Марсі Каптур висловила занепокоєння ситуацією в українській політиці.

"Мене глибоко хвилює надзвичайний відкат у проведенні реформ в той час, коли ми бачимо, що клас олігархів впивається зубами ще сильніше, - зазначила конгресвумен Каптур. - Що ще більш непокоїть, на що я звернула увагу, відбуваються посилені і цілеспрямовані політичні розслідування щодо осіб, які виступають за реформи, як відплата за їхні зусилля, щоб припинити рух грошових потоків деяких українських урядовців".

Каптур згадала також про тиск на антикорупційні інституції в Україні.

"Основні державні інституції - СБУ, НАБУ, особливо Офіс спеціального антикорупційного прокурора - перебувають під посиленим тиском. Ми повинні чітко заявити, що адміністрація Зеленського має відновити виконання своїх зобов'язань і провести критично необхідні антикорупційні реформи. Щоб ті обіцянки, які президент робив українському народу, переросли у добру справу”, - заявила конгресвумен Карптур.

На її думку, США мають "демонструвати жорстку любов до української влади".

«Аргумент»

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]