Корабель Orion підготували до місячної місії NASA

|
Версия для печатиВерсия для печати

Компанія Lockheed Martin повідомила, що космічний апарат Orion остаточно зібраний і готовий до передачі для спорядження і встановлення на ракету-носій. У першій місячній місії нового покоління Orion відправиться на орбіту Місяця без екіпажу.

Про це повідомляє 24 Техно.

Після обльоту супутника Землі апарат повернеться на Землю, що стане доказом надійної роботи усіх служб і пристроїв перед повторною відправкою астронавтів на Місяць.

Як повідомили у Lockheed Martin, в процесі складання першого корабля "Оріон" було виявлено малонебезпечний дефект, який вирішили не усувати. Несправним виявився один з багатьох резервних каналів для передачі даних і живлення. Доступ до дефектного вузла можна було отримати лише шляхом повного розбирання апарату тому інженери вирішили, що це буде більшим ризиком, ніж відправка корабля як є. До того ж, усунення несправності зірвали б плани запусків.

Після випробування корабля "Оріон" у центрі NASA його заправлять паливом і витратними матеріалами (аміаком, гелієм і азотом) та інтегрують систему переривання запуску, а також встановлять захисний обтічник. Крім самого корабля компанія Lockheed Martin розробила також модуль екіпажу і систему переривання запуску. Рухова і силова установки Orion – сервісний модуль – створений під управлінням Європейського космічного агентства.

Встановлення корабля "Оріон" на ракету-носій SLS і повна підготовка ракети до запуску повинні завершитися до середини осені, щоб політ за програмою NASA "Артеміда" відбувся до кінця поточного року. Якщо програма буде виконана бездоганно, повторну висадку астронавтів на Місяць можна очікувати у 2024 році.

Додамо, для NASA компанія Lockheed Martin збирає три кораблі "Оріон". Після цього мають замовити ще три апарати для місій Artemis III-V і три для місій Artemis VI-VIII. Як варіант обговорюється замовлення до 12 апаратів в цілому. "Оріон" розглядаються не тільки як пілотований апарат для польотів до Місяця, але також як капсула для польотів людей на Марс.

Фото: NASA

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com