Користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти Google

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Компанія Google почала розсилати користувачам Android електронні листи з попередженням про те, що з кінця вересня на пристроях з Android 2.3.7 (Gingerbread) і більш ранніх версій буде блокуватися можливість авторизації в акаунтах Google, повідомляє HighTech.

Повідомляється, що блокування може ускладнити використання служб і фірмових додатків компаній на старих пристроях, а також принесе інші незручності, зазначає Mind.ua.

«У рамках наших постійних зусиль із забезпечення безпеки користувачів, Google більше не буде дозволяти вхід на пристроях з Android, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і більш ранніх версій, починаючи з 27 вересня 2021 року. Якщо ви ввійдете в систему на пристрої після 27 вересня, ви можете побачити повідомлення про помилку авторизації при спробі використовувати продукти і служби Google, такі як Gmail, YouTube і Карти», – йдеться в офіційній заяві Google.

Експерти відзначають, що неможливість авторизуватися в обліковому записі Google зробить роботу користувача з пристроєм набагато менш комфортною. Крім додатків і сервісів користувачі не зможуть створювати нові акаунти Google, виконувати скидання до заводських налаштувань, змінювати пароль облікового запису і не тільки.

 

Це стосується пристроїв з версіями Android, які були випущені до грудня 2010 року.

Користувачам пристроїв, яких торкнеться дана проблема, в Google порадили оновити програмне забезпечення або придбати сучасніший пристрій.

Ті, хто не може оновитися до новіших версій Android, можуть спробувати увійти в свої облікові записи Google за допомогою веб-браузера, який надасть їм альтернативний спосіб використання служб Google на непідтримуваних пристроях Android.

Як докладно розповів віце-президент Google з управління продуктами Самір Самат на щорічній конференції розробників Google I / O в цьому році, ОС Android тепер працює на більш ніж 3 млрд пристроїв по всьому світу.

Поточна стабільна версія Android – Android 11 – випущена в минулому році 8 вересня 2020 року.

«Аргумент»

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]