Коронавірус може поширюватися на відстань до 4 метрів - учені

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Згідно зі звітом Центру боротьби з хворобами і профілактики захворювань США коронавірус може переміщатися по повітрю не менш як на 4 метри.

Про це повідомляє New York Post.

«Характеристики розподілу аерозолю ... вказують на те, що дальність передачі COVID-19 може становити 4 м», - йдеться у звіті, що базується на вивченні зразків поверхні і повітря з відділення інтенсивної терапії та відділення COVID-19 в одній з лікарень Уханя.

Це більш як удвічі більше, ніж керівні принципи соціального дистанціювання, зазначає Укрінформ.

«Крім того, половина зразків з підошов черевиків медичного персоналу відділення інтенсивної терапії показала позитивний результат», - пишуть дослідники. 

Таким чином, підошви взуття медичного персоналу можуть також бути переносником вірусу.

Центр боротьби з хворобами і профілактики захворювань США рекомендує 4 м для соціального дистанціювання, тоді як Всесвітня організація охорони здоров'я стверджує, що достатньо всього 1-1,5 м для того, щоб убезпечити себе від контакту. 

Станом на вечір 12 квітня у світі 1 812 745 випадків зараження коронавірусом. З них 112 248 пацієнтів померли, 415 254 - одужали.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com