Корупція в "оборонці" вже дістала, подаємо закон про військову поліцію - Загороднюк

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міністерстві оборони України буде створена нова антикорупційна система.

Про це повідомив міністр оборони Андрій Загороднюк в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Корупція всіх вже дістала. Час вирішувати це питання. Ми подаємо закон про військову поліцію, сподіваємося, він пройде. Потрібна нова антикорупційна програма — її треба переписувати. Тобто залишилася тільки політична воля йти до кінця в цих питаннях, і вона є", - сказав Гончарук.

Він зауважив, що будуть аналізуватися технічні умови, тендери, звітність, облік просто для того, щоб знизити ризики, використовуватимуться міжнародні напрацювання, щоб партнери і всі активні громадяни бачили, що ми йдемо міжнародним шляхом.

"Але треба сказати, що копіювати тут не вийде, тому що наша ситуація гірша, ніж у багатьох країнах... Тому наша система повинна бути набагато жорсткішою. Ще ми будемо розвивати незалежний аудиторський комітет, який би складався із фахівців. І плюс періодично робитимемо відкрите слухання з питань антикорупційних цілей із залученням активної частини населення, наприклад, журналістів, фахівців, представників громадськості. Щоб вони давали свої рекомендації і чули, що ми робили, контролювали прогрес", - сказав міністр.

Загороднюк зауважив, що будуть зміни, щоб припинити корупцію в закупівлях. "По-перше, змінюємо структуру. Це не пов’язано з паливом або бронежилетами, це пов’язано з ефективністю роботи Міноборони як такого. Змінюємо структуру на більш сучасну. Тобто ми робимо структурні підрозділи, які відповідають за формування політик. І зовсім окремо — підрозділи, які цю політику втілюють. Неправильно, коли департамент державних закупівель вирішує, що їм потрібно, пише сам техзавдання, і тут же сам це все купує. По-друге, ми прийняли рішення щодо виділення відділу приймання та відділу якості в окремий структурний підрозділ", - сказав він.

Міністр повідомив, що зараз вирішується питання, яким чином створити службу з контролю якості. "Туди заходить військова прийомка. Є дилема невелика, є управління якістю, а є приймання якості. І потрібно зрозуміти, як вони будуть між собою співвідноситися. У будь-якому випадку, розробка і приймання — між ними має бути стіна", - додав він.

Як повідомлялося ранише, 29 серпня Верховна Рада ІХ скликання призначила Андрія Загороднюка міністром оборони України. За відповідне рішення проголосували 314 народних депутатів.

Загороднюк з 2015 року був керівником проєктного офісу реформ Міністерства оборони України. 5 липня цього року його призначили позаштатним радником Президента Зеленського. Із 9 липня 2019 року він був членом наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром".

На фото: #Під патронатом Порошенко: НАБУ розслідує 22 провадженя по «Укроборонпрому»

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]