Козакам в російському Заполяр’ї дозволять застосовувати фізичну силу «до правопорушників»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Члени козацьких дружин, які планується створити в Ханти-Мансійському автономному окрузі (ХМАО) (Заполяр’я, РФ), відповідно до закону зможуть у разі потреби застосовувати фізичну силу до порушників громадського порядку.

Про це повідомили в департаменті громадських і зовнішніх зв'язків Югри, пишуть російські ЗМІ.

У відомстві пояснили, що у федеральному законі докладно описані випадки, коли козаки зможуть застосовувати фізичну силу.

Згідно зі статтею 20 Федерального закону "Про поліцію" співробітник правоохоронних органів має право особисто або у складі підрозділу застосовувати фізичну силу до порушників, в тому числі бойові прийоми боротьби, "якщо несилові способи не забезпечують виконання покладених на поліцію обов'язків".

Застосовувати силу можна для припинення злочинів та адміністративних правопорушень, для доставки до відділу поліції правопорушників, "для подолання протидії законним вимогам співробітника поліції".

Таким чином, вірогідно, козаки в РФ будуть прирівняні до силовиків. 

Нагадаємо, нещодавно широкий громадський резонанс викликала поява козаків на мітингу протесту "Він нам не цар" 5 травня в Москві, присвяченому інавгурації президента РФ Володимира Путіна. За словами очевидців, люди в формі козаків, які прийшли на Пушкінську площу з нагайками, били протестувальників, а поліція їм не тільки не заважала, а й захищала від дій обурених учасників акції. Масла у вогонь підлило повідомлення ЗМІ про те, що мерія Москви перерахувала кілька мільйонів рублів козакам на проведення тренінгів з охорони громадського порядку.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com