Кожемякін і Мосійчук саботували розгляд на комітеті законопроектів "про незаконне збагачення"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Правоохоронний комітет ВР передумав розглядати в середу законопроекти "про незаконне збагачення".

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності планував на своєму засіданні в середу розглянути законопроекти про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, проте на засіданні більшість членів проголосувала за виключення цих питань із порядку денного.

Обговорюючи порядок розгляду законопроектів про незаконне збагачення, деякі члени комітету відзначили неможливість їх розгляду комітетом, оскільки ВР ще не включила ці законодавчі ініціативи до порядку денного сесії, а також через те, що до деяких ініціатив ще не надало висновку науково-експертного управління.

Крім того, прозвучало, що лише в четвер, 14 березня, закінчується термін подання альтернативних законопроектів.

За підсумками цього обговорення голова комітету Андрій Кожем'якін сформулював пропозицію рекомендувати парламенту включити до порядку денного зазначені законопроекти. Він запропонував також попросити комітети з питань запобігання та протидії корупції, з питань євроінтеграції та з питань правової політики надати свою експертну оцінку законопроектам про незаконне збагачення.

Проте перший заступник голови комітету Ігор Мосійчук (фракція Радикальної партії) запропонував виключити з порядку денного комітету ці законопроекти. Більшість членів підтримала цю пропозицію.

Отже, комітет не розглянув президентський і низку альтернативних законопроектів про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com