Кожен 20-й перевірений на кордоні України COVID-сертифікат виявився підробкою

|
Версия для печатиВерсия для печати

Із кінця серпня, відколи Державна прикордонна служба почала використовувати електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, кожен двадцятий документ про вакцинацію виявився підробкою.

Як повідомляє пресслужба ДПСУ, лише за минулу добу в аеропортах Києва виявили 10 підроблених COVID-сертифікатів.

Загалом від початку використання SafeBorder прикордонники перевірили близько 7 тисяч сертифікатів і виявили 350 підробок.

"За всіма випадками виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 ККУ (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), до Нацполіції надіслані повідомлення", - повідомляють у Держприкордонслужбі.

За допомогою програмного забезпечення SafeBorder прикордонники здійснюють електронну перевірку COVID-19-сертифікатів, що підтверджують вакцинацію громадян, негативний результат тестування або одужання від хвороби.

"Сканування QR-коду займає всього кілька секунд, що значно пришвидшує проходження контролю та допомагає ефективно виявляти недійсні документи і, як результат, - викривати підробки", - зазначають у ДПСУ.

Раніше повідомляли, що кіберполіція викрила розробника фейкового застосунку "Дія" для Android, у якому можна редагувати дані про вакцинацію, вік та іншу інформацію. Ним виявився 21-річний мешканець Запоріжжя, який продавав свою "розробку" по 100 гривень.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]