Країни G20 готові узгодити договір про боротьбу із забрудненням морів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністри енергетики і навколишнього середовища країн "Великої двадцятки" на зустрічі в Японії висловили готовність узгодити договір про скорочення скидання пластикових відходів у моря і океани.

Про це заявив міністр навколишнього середовища Японії Йошіакі Харада, повідомляє AFP.

«Згідно з очікуваною угодою, члени G20 зобов'язуються докласти зусиль для скорочення кількості пластикових відходів, які забруднюють океани, і регулярно повідомляти про свій прогрес», - йдеться в повідомленні.

За словами Харади, Японія в суботу «запропонувала працездатний механізм» щодо боротьби зі скиданням пластикових відходів у море, за участю країн, що розвиваються і менш розвинених.

Очікується, що пропозиція стане основою для світової кампанії зі зниження забруднення океану пластиком і буде включена до спільного комюніке G20 пізніше в неділю.

Як зазначив Хіроакі Одачі з японського Грінпісу, ця угода може стати «першим кроком до вирішення проблеми» пластикового забруднення. «Але з огляду на критичну ситуацію забруднення океану пластмасами, необхідно терміново розробити юридично обов'язкові плани дій з чіткими термінами та цілями», - додав він.

Як відомо, забруднення пластмасами стає все більш серйозною міжнародною проблемою, особливо після того, як Китай і деякі інші країни заборонили імпорт пластикових відходів з-за кордону. Після цієї заборони багато держав, включаючи Японію, гостро відчули накопичення у себе пластикових відходів.

Як повідомлялося, зустріч міністрів енергетики і навколишнього середовища країн G20 цими вихідними проходить у японському місті Каруїдзава.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com