Країни Європи почали отримувати вакцину від COVID-19. Папа Франциск закликав країни ділитися вакцинами

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Країни Європи почали отримувати перші дози вакцини проти коронавірусу Pfizer-BioNTech.

Декілька країн – зокрема Австрія, Польща, Угорщина, Чехія, Іспанія, Данія, Фінляндія, Норвегія і Швеція – повідомили 26 грудня про те, що отримали перші дози під поліцейським або військовим захистом, повідомляє Радіо Свобода.

«Вакцина стала доступна одночасно для всіх країн ЄС. Щеплення поступово допоможуть нам повернути звичне життя», – написала у соцмережах голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

У Чехії майже 10 тисяч доз вакцини доправили до празької лікарні. Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заявив, що має намір одним із перших отримати щеплення 26 грудня, щоб подати приклад.

Більшість країн ЄС планують 26 грудня розпочати вакцинацію мешканців будинків для літніх людей віком від 80 років.

В Ірландії чиновники заявили, що наступна партія вакцин має надійти на початку січня, і що після цього щотижня надходитимуть додаткові партії.

У багатьох країнах Європи спостерігається спалах захворюваності на COVID-19, через що запроваджені суворі карантинні обмеження.

Працівники сфери охорони здоров’я попереджають, що такі заходи, як носіння масок, дезінфекція рук і фізичне дистанціювання, мають залишатися навіть в умовах проведення вакцинації.

Папа Франциск в тексті різдвяному посланні закликав країни ділитися вакцинами від COVID-19. Понтифік заявив, що потрібно якомога швидше зупинити пандемію, яка не знає кордонів, повідомляє France 24.

Пандемія та її соціальні та економічні наслідки домінували в посланні, в якому Папа закликав до глобального єдності і допомоги країнам, які страждають від конфліктів і гуманітарних криз.

"На поточний момент історії, що відзначається екологічною кризою і серйозними економічними і соціальними дисбалансами, які тільки погіршуються пандемією коронавірусу, для нас особливо важливо визнати один одного братами і сестрами", - сказав Папа.

Підкреслюючи, що охорона здоров'я є міжнародною проблемою, понтифік розкритикував так званий "націоналізм вакцин", який, на думку представників ООН, погіршить пандемію, якщо бідні країни отримають вакцину в останню чергу.

 

"Нехай Син Божий відновить у політичних і урядових лідерів дух міжнародного співробітництва, починаючи зі сфери охорони здоров'я, щоб всім було забезпечено доступ до вакцин і лікуванню. Перед викликом, який не знає кордонів, ми не можемо зводити стіни. Ми всі в одному човні", - зазначив Франциск.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]