Кремль руками терористів «днр» вимагає проведенння місцевих виборів під окупанта

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кремль руками підконтрольних сепаратистів з угруповання “ДНР” блокує процес обміну утримуваними особами з українською владою, висуваючи нові політичні вимоги.

Це випливає із заяви так званої “глави МЗС ДНР” Наталії Ніконорової, поширеної днями сепаратистськими ЗМІ Донецька, пише Новинарня.

Зі слів Ніконорової, вимоги бойовиків Донецька, за яких стане можливим новий обмін полоненими, полягають у проведенні місцевих виборів також і на території ОРДЛО, а також в остаточній процесуальній “очистці” осіб, які були передані на непідконтрольну територію за обмінами у 2019 році.

 

Коментуючи ці заяви сепаратистів, представник Донецької області в українській делегації ТКГ Денис Казанський написав у соцмережі: “Російська сторона продовжує в ультимативній формі вимагати від України, щоб наш парламент голосував за потрібні їм закони. Минулого тижня шантажували порушенням режиму тиші і обстрілом наших позицій. Але ці погрози поки реалізувати не наважилися. Тепер же стали тиснути на іншу болючу точку — обмін полоненими”

“Представник угруповання ДНР Никонорова прямим текстом говорить, що обмін буде можливим тільки тоді, коли Україна виконає вимоги бойовиків. Тобто на своїх полонених в українських в’язницях ЛДНР плювати. Про них взагалі ніхто не думає. Обмін полоненими в ОРДЛО подають як якесь послугу Україні і вимагають від нас політичних кроків натомість. Причому все це озвучується навмисно зухвало, так, щоб спровокувати перепалку”, – зазначив Казанський.

Член переговірної групи нагадав, що прихильники “ЛНР/ДНР” ображаються, коли їх називають терористами. “Але брати людей в заручники і висувати в обмін на їхнє звільнення політичні вимоги – це якраз і є тактика терористичних угруповань. І саме це ми сьогодні бачимо у виконанні російських проксі”, – наголошує Казанський.

Він припустив, що Росія блокуватиме це питання принаймні до президентських виборів у США.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com