Кремль спотворив слова Макрона про вільні вибори і "жовті жилети"

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На зустрічі з Володимиром Путіним президент Франції сказав, що "жовті жилети" балотувалися в Європарламент і братимуть участь в муніципальних виборах. У стенограмі на сайті Кремля - що вони цього робити не могли.

Висловлювання президента Франції Еммануеля Макрона про "жовтих жилетів" і зобов'язання Росії забезпечувати вільні вибори в стенограмі розмови Макрона з президентом Росії Володимиром Путіним, опублікованій на сайті Кремля у четвер, 22 серпня, приведені в спотвореному вигляді. В окремих випадках сенс слів був змінений на прямо протилежний.

Так, говорячи про протести "жовтих жилетів", французький президент наголосив, що члени цього протестного руху могли вільно балотуватися в Європейський парламент. "Ті, хто виходив на акції протесту (у Франції - Ред.), вільно брали участь у виборах. Ті, кого називають "жовтими жилетами", вільно брали участь у виборах до Європарламенту, і вони братимуть участь в муніципальних виборах", - цитує Макрона французька радіостанція RFI.

На сайті Кремля це ж висловлювання виглядало наступним чином: "Але ви знаєте, що всі ці люди, які захотіли виставити свої кандидатури в ході європейської виборчої кампанії, не змогли представити свою кандидатуру, не змогли зробити це вільно, без яких би то не було перешкод".

Пізніше ця помилка була виправлена і в російській, і в англійській версії сайту Кремля, але в інтернеті зберігся скріншот початкової версії перекладу. Прессекретар російського президента Дмитро Пєсков заявив пізніше, що в неточності винен перекладач. "Йдеться про скрипт слів синхроніста. Таке трапляється", - сказав він.

Тим часом навіть у виправленій версії перекладу слів Макрона про "жовті жилети" була відсутня його ремарка про те, що влада Франції виступає за те, щоб учасники руху "вільно висловлювали свою позицію на виборах, тому що це знижує конфліктність".

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com