За зрадниками до Києва потягнулись відверті вороги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вслід за зрадниками Портновим. Богатирьовою та іншими, в Україну тепер вільно приїздять відверті вороги з РФ. У Київ приїхав телеведучий пропагандистського телеканалу "Росія-1" Борис Корчевніков.

Про це він повідомив у своєму Instagram, опублікувавши відео з української столиці. Як відомо, раніше Корчевніков відвідував окупований Росією Крим у порушення українського законодавства, та відверто вів пропаганду проти України на російському ТВ, за що отримав медаль від Путіна у 2014 році. Як пишуть російські ЗМІ він також був внесений в Україні в санкційні списки.

На записі Корчевніков, перебуваючи на території Києво-Печерської лаври, закликає "допомогти відновити лікарню з храмом святого Агапіта".   

Реагуючи на візит до Києва, в Держприкордонслужбі уточнили Укрінформу, що обмежень щодо нього в даний час немає. "У відношенні Бориса Корчевнікова не було заборони на в'їзд в Україну", – сказав спікер ДПСУ Андрій Демченко.

Він додав, що прикордонники не володіють інформацією про осіб, які можуть становити загрозу нацбезпеці, такі дані надходять з інших правоохоронних органів.

У свою чергу, в СБУ в коментарі UA Крим також сказали про ймовірну відсутність заборони на в'їзд.

"Якщо ви говорите, що він уже заїхав, то, напевно, у нього не було заборони. Їх тисячі, їх сотні, я думаю, що їх більше тисячі, там десятки тисяч. Всіх не відстежиш. Тому ми завжди просимо якраз журналістів нам допомагати, звертати увагу ", – сказала спікер спецслужби Олена Гітлянська.

І додала: "Якби ви нам подзвонили до того, як переїхав, то, можливо, ми б розглянули його справу і заборонили йому заздалегідь в'їзд".

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com