Круїзні «лайнери-привиди» стали туристичною атракцією у Британії

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Великій Британії проводять екскурсії до круїзних лайнерів, які простоюють у водах Ла-Маншу через COVID-19.

Про це повідомляє CNN.

«Хоча кораблі виведені з експлуатації у зв’язку з пандемією коронавірусу та поки що не перевозять туристів, це моторошне видовище стало поштовхом для створення там туристичної мінііндустрії завдяки підприємливому місцевому жителю Полу Дерему (Paul Derham)», – йдеться в повідомленні.

Дерем працював на круїзних лайнерах впродовж 27 років, а зараз керує двома поромами в Мадфорді, невеликому прибережному місті в англійському регіоні Дорсет. З початком коронакризи чоловік помітив, що деякі з найвідоміших круїзних кораблів світу стоять вздовж його поромних маршрутів. Тоді у нього виникла ідея проводити тури до «лайнерів-привидів», щоб показати гігантів охочим якнайближче. Крім того, Дерем використовує свої знання про круїзну індустрію, щоб розважити своїх клієнтів.

Туристи, зокрема, можуть побачити Anthem of the Seas, Jewel of the Seas and Allure of the Seas, Queen Mary 2, Arcadia та Aurora.

Два пороми компанії Mudeford Ferry зазвичай перевозять по 80 людей, але для забезпечення соціального дистанціювання Дерем бронює лише 30 осіб на тур.

Нова туристична розвага стала доволі популярною влітку і через паузу, що триває в круїзній індустрії, компанія планує проводити тури й восени.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com