Лід зникає на Землі шаленими темпами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Група британських науковців встановила, що темпи зникнення льоду на Землі за останні 30 років зросли з 0,8 трильйона тонн на рік у 1994 році до 1,3 трильйона тонн у 2017 році.

Про це повідомляє SciTechDaily.

За даними дослідників, темпи зникнення льоду за 23 останні роки зросли на 65%. Головна причина цього явища полягає в різкому зростанні втрат полярних крижаних покривів у Антарктиді та Гренландії.

«Хоча кожен регіон, який ми вивчали, втратив лід, найбільше прискорилися втрати льодовикових покривів у Антарктиці та Гренландії», - заявив професор у з Університету Лідса Томас Слейтер.

З 1994 по 2017 рік на Землі зникло 28 трильйонів тонн льоду, що є еквівалентом Великої Британії, яка по всій країні буде накрита 100-метровим шаром льоду.

Зазначається, що танення льоду по всій земній кулі підвищує рівень моря, підвищує ризик затоплення прибережних міст та загрожує знищенням природи.

Саме збільшення втрат льоду спричинене потеплінням атмосфери та океанів, які з 1980 року за десятиліття нагрівались на 0,26°C та 0,12°C відповідно.

Як повідомлялося, в ООН заявили, що для адаптації до зміни клімату потрібно близько $70 мільярдів на рік.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com