Лідерів двох Корей з’єднала «гаряча лінія»

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Сеулі повідомили про успішне випробування телефонної "гарячої лінії" для переговорів лідерів Південної та Північної Кореї. Мета цієї лінії - пожвавити діалог та мінімізувати непорозуміння.

Прес-служба президента Південної Кореї Мун Чже Іна повідомила про встановлення та успішне випробування в п'ятницю, 20 квітня, телефонної "гарячої лінії" для спілкування лідерів двох держав на Корейському півострові, передає DW.COM. За інформацією Сеула, якість звуку під час тестового дзвінка була "дуже доброю" та складалося враження, що співрозмовник перебуває "в сусідній кімнаті", цитує інформагенція AP. Лінію провели між Блакитним домом, резиденцією президента Південної Кореї в Сеулі, та приміщенням Державної ради КНДР у Пхеньяні.

Лідери обох країн скористуються лінією вже незабаром. Розмова відбудеться ще до запланованого на 27 квітня саміту керівників Південної Кореї та КНДР.

Лінію планують активно експлуатувати і після саміту - Мун Чже Ін та Кім Чен Ин зможуть підтримувати діалог та мінімізувати непорозуміння, особливо під час загострення у відносинах, зазначив південнокорейський посадовець.

Нагадаємо, напередодні президент Південної Кореї Мун Чже Ін заявив про готовність КНДР до "повного ядерного роззброєння" на Корейському півострові без попередніх умов. Південнокорейський президент наголосив, що про ультиматум на кшталт необхідності вивести американські війська з регіону, чого раніше вимагала Північна Корея, не йдеться.

Нещодавно також стало відомо про таємну зустріч Майка Помпео, якого Дональд Трамп номінував на посаду держсекретаря США, та Кім Чен Ина. Остання зустріч на високому рівні між представниками США та КНДР відбулася у 2000 році. Тодішня держсекретарка США Мадлен Олбрайт провела переговори у Пхеньяні з Кім Чен Іром, батьком Кім Чен Ина.

Зустріч Помпео з Кім Чен Ином відбулася на тлі підготовки до травневої зустрічі між президентом США Дональдом Трампом та північнокорейським лідером. Ця зустріч може стати поворотним пунктом у конфлікті навколо ядерної програми Північної Кореї. Торік лідери двох держав обмінялися багатьма взаємними погрозами війни, образами та кепкуваннями на тлі ракетних випробувань Пхеньяна. Це породило у світі побоювання, що конфлікт може перерости у військове протистояння. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

08:01
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 20 квітня
20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]