Лідери G20 пообіцяли світові домогтися справедливого розподілу вакцин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лідери країн «Групи двадцяти» (G20) пообіцяли забезпечити справедливий розподіл по всьому світу вакцин від коронавирусной інфекції COVID-19, необхідних лікарських препаратів і тестів, а також підтримати бідні країни в боротьбі з пандемією.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на проект комюніке «Двадцятки».

«Ми не пошкодуємо зусиль, щоб забезпечити рівноправний доступ для всіх людей. <...> Ми визнаємо масову вакцинацію світовим суспільним благом», - йдеться в документі.

Вони також зобов'язалися «сприяти глобальної готовності до пандемії, розвивати механізми попередження, виявлення та реагування».

Лідери G20 стурбовані, що пандемія може ще більше посилити розбіжності між багатими і бідними. «Нам потрібно за всяку ціну уникнути сценарію, в якому тільки багатші можуть захистити себе від вірусу», - заявив в ході онлайн-саміту президент Франції Емманюель Макрон.

Для цього Євросоюз закликав G20 інвестувати в проект Всесвітньої організації охорони здоров'я «Прискорювач доступу до інструментів проти COVID-19» (Access to COVID-19 Tools Accelerator), спрямований на прискорення розробки технологій з діагностики та лікування захворювання. Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен вважає, що до кінця року в ініціативу потрібно вкласти $4,5 млрд. «Ми повинні проявити глобальну солідарність», - написала вона в Twitter.

Власні препарати розробляють в США, Китаї, Франції, Великобританії та інших країнах. Раніше на цьому тижні американська Pfizer разом з німецькою BioNTech подали заявку на реєстрацію створеного ними препарату в Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США (FDA), а також почали направляти запити до регулюючих органів в ЄС і Великобританії. За даними компаній, вакцина BNT162b2 в ході фінальної стадії випробувань показала ефективність 95%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]