Ліга Чемпіонів: "Динамо" все ніяк не може нікому забити, знову програш

|

Першими учасниками 1/8 фіналу Ліги чемпіонів-2021/22 стали "Баварія" та "Ювентус". Мюнхенці завдяки хет-трику Роберта Левандовськи розгромили "Бенфіку", а "Ювентус" з рахунком 4:2 переграв "Зеніт". Тим часом Кріштіану Роналду, забивши по голу у доданий до першого та другого таймів час, приніс "МЮ" вольову нічию в Бергамо.

UEFA.com розповідає про матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, зіграних у вівторок.

Група E

"Динамо" Київ - "Барселона" 0:1

"Барселона" знову мінімально обіграла київське "Динамо", завдяки чому піднялася на друге місце у своїй групі. Каталонці володіли ініціативою на перших хвилинах, але забили лише після перерви, коли влучним ударом відзначився Ансу Фаті, який зіграв перший за останній рік матч Ліги чемпіонів у стартовому складі. У киян були можливості відзначитися, але Микола Шапаренко не потрапив як слід по м'ячу з забійної позиції, а Олександр Караваєв крученим ударом з лінії штрафного майданчика пробив трохи вище поперечини.

Факт : "Барселона" вперше у сезоні перемогла на виїзді, а "Динамо" ще не забило щодного голу у ворота свої суперників.

"Баварія" - "Бенфіка" 5:2

Блискучий Роберт Левандовскі у своєму сотому матчі в Лізі чемпіонів оформив хет-трик, зробив асист і не реалізував пенальті, а "Баварія", відсвяткувавши переконливу перемогу, достроково гарантувала путівку до 1/8 фіналу. Крім польського снайпера, у складі господарів відзначилися Серж Гнабрі та Лерой Сані.

Факт : Левандовскі став шостим гравцем, який відзначився у своєму сотому матчі Ліги чемпіонів. У 100 іграх він має 81 гол. Цікаво, що Ліонелю Мессі для підкорення позначки 80 голів знадобилося 102 матчі, а Кріштіану Роналду - 116.

Група F

"Вільяреал" - "Янг Бойз" 2:0

"Вільяреал" відсвяткував непросту перемогу та підвищив шанси на вихід із групи. Етьєн Капу відкрив рахунок у першому таймі, а наприкінці змусив помилитися захисника, що дозволило Арно Данджуме забити другий м'яч. Гості атакували не менш гостро і навіть забили, але гол Крістіана Фасснахта було скасовано після перегляду VAR.

Факт : "Вільяреал" завершив безвиграшну серію із семи домашніх матчів Ліги чемпіонів.

"Аталанта" - "МЮ" 2:2

Кріштіану Роналду, чий гол у доданий час приніс "МЮ" перемогу над "Аталантою" у третьому турі, знову відзначився наприкінці. Йосип Ілічич та Давид Сапата двічі виводили бергамців уперед, проте португалець забив на 46-х хвилинах обох таймів і двічі зрівняв рахунок.

Факт : "МЮ" не грав унічию в Лізі чемпіонів 18 матчів поспіль - з жовтня 2018 року.

Група G

"Вольфсбург" - "Зальцбург" 2:1

Лукас Нмеча відзначився наприкінці і реанімував надії "Вольфсбурга" на вихід до 1/8 фіналу. Рідле Баку швидко вивів господарів уперед, але Максиміліан Вебер ефектним крученим ударом зі штрафного відновив паритет. Після цього "Зальцбург" не реалізував багато моментів, за що поплатився під завісу. У першому матчі Ліги чемпіонів під керівництвом Флоріана Кохфельдта німецький клуб заробив найважливіші три очки.

Факт : До поразки в Німеччині "Зальцбург" видав безпрограшну серію з 21 матчу зі старту сезону. У чотирьох турах Ліги чемпіонів австрійці забили шість голів зі "стандартів".

"Севілья" - "Лілль" 1:2

Чемпіони Франції піднялися на друге місце у групі G, а "Севілья" після домашньої поразки посідає останнє. Господарі чудово розпочали зустріч і зусиллями Лукаса Окампоса швидко вийшли вперед, проте Джонатан Девід наприкінці першого тайму відновив паритет із пенальті. А вирішальне слово сказав Жонатан Іконі, який результативно зіграв на добиванні після удару Зеки Челіка у штангу.

Факт : "Лілль" не вигравав у Лізі чемпіонів 10 матчів поспіль - з гостьовою перемогою 2:0 над БАТЕ у п'ятому турі розіграшу-2012/13.

Група H

"Мальме" - "Челсі" 0:1

Ефектна комбінація на 11-й хвилині другого тайму принесла "Челсі" важкі три очки. Каллум Хадсон-Одої розпочав атаку від центральної лінії, зробив забіг по флангу і здорово прострелив на далеку штангу на Хакіма Зієша, який замкнув у порожні ворота.

Факт : Зієш забив свій восьмий гол у Лізі чемпіонів і повторив рекорд Маруана Шамаха для гравців із Марокко.

"Ювентус" - "Зенит" 4:2

Яскрава гра Пауло Дібали допомогла "Ювентусу" здолати "Зеніт" та достроково забезпечити путівку до 1/8 фіналу. Туринці виглядали гостріше та закономірно відкрили рахунок, але гості зрівняли після автоголу Леонардо Бонуччі. Дібала з пенальті, який довелося виконувати двічі, знову вивів господарів уперед. Федеріко К'єза та Альваро Мората довели перевагу туринців до розгромного, але наприкінці відзначився Сердар Азмун.

Факт : Дібала забив за "Юве" 18 голів у Лізі чемпіонів і обійшов Філіппо Індзагі у списку найкращих бомбардирів туринського клубу всіх часів.

«Аргумент»

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему