Ліга Чемпіонів: "Шахтар" знову невдало зіграв з молдавським "Шерифом", тепер у Києві

|

"Атлетіко" пробився у плей-офф, "Аякс" та "Ліверпуль" завершили груповий етап без очкових втрат, а Кіліан Мбаппе, Ліонель Мессі та Ерлінг Холанн відзначилися дублями. Український же клуб знову не досяг перемоги у грі з молдаванами.

UEFA.com підбиває підсумки матчів останнього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, що відбулися у вівторок.

Група A

"Парі Сен-Жермен" - "Брюгге" 4:1

Незважаючи на те, що матч не мав для "ПСЖ" турнірного значення, Маурісіо Почеттіно випустив бойовий склад. Вже до сьомої хвилини господарі вели з різницею у два м'ячі завдяки дублю Кіліана Мбаппе, який наприкінці тайму асистував Ліонелю Мессі. Після перерви Мессі з пенальті оформив дубль. Гості задовольнялися голом престижу у виконанні Матса Рітса.

Факт : В активі Мессі п'ять голів у Лізі чемпіонів за "ПСЖ", і всі вони були забиті на "Парк-де-Пренсі". У Мбаппе ж 31 точний удар у 51 матчі єврокубку.

"РБ-Лейпциг" - "Манчестер Сіті" 2:1

Господарі, які грали під керівництвом головного тренера Ахіма Байєрлорцера, який тимчасово виконував обов'язки, вели заочну боротьбу з "Брюгге" за третє місце і путівку в стикові матчі Ліги Європи УЄФА, в чому й досягли успіху. "Манчестер Сіті", який достроково забезпечив собі перше місце, вийшов на матч напіврезервним складом і пропустив на 24-й хвилині після удару Домініка Собослаї. У середині другого тайму перевагу господарів подвоїв Андре Сілва. Манкуніанці наприкінці розмочили рахунок зусиллями Ріяда Махреза, після чого Кайл Вокер був вилучений з поля.

Факт : "Лейпциг" виграв усі три домашні матчі з представниками прем'єр-ліги: раніше німецький клуб переміг "Манчестер Юнайтед" (3:2, 2020/21) та "Тоттенхем" (3:0, 2019/20).

Група B

"Мілан" - "Ліверпуль" 1:2

Здобувши вольову перемогу на "Сан-Сіро", червоні завершили груповий етап без втрат. "Мілан" фінішував на останньому місці в групі. Рахунок відкрив Фікайо Томорі, але Мохамед Салах швидко відновив паритет. У другому таймі переможний м'яч забив Дивок Орігі.

Факт : "Ліверпуль" - перший англійський клуб, який виграв усі шість матчів групового етапу.

"Порту" – "Атлетіко" 1:3

Антуан Грізманн відкрив рахунок на 56-й хвилині, а наприкінці відзначилися Анхель Корреа і Родріго де Пауль, завдяки чому "індіанці" вийшли в 1/8 фіналу. "Порту" зумів лише розмочити рахунок - перед фінальним свистком пенальті реалізував Сержіу Олівейра. Тепер на "драконів" чекають стикові матчі Ліги Європи. Обидві команди закінчували гру в неповних складах: у "Атлетіко" був вилучений Яннік Карраско, а у "Порту" - Венделл та Агустін Марчесін.

Факт : "Атлетіко" відсвяткував 50 перемогу в основній сітці Ліги чемпіонів.

Група C

"Борусія" Дортмунд - "Бешикташ" 5:0

"Бешикташ" програв у Дортмунді шостий матч із шести. Рахунок наприкінці півгодини відкрив Доніелл Мален, після чого по дублю оформили Марко Ройс, який один із голів забив з пенальті, і Ерлінг Холанн, який вийшов на заміну. "Чорні орли" ще в першому таймі залишилися вдесятьох, коли з поля був вилучений Велінтон, який організував 11-метровий у свої ворота.

Факт : У 19 матчах Ліги чемпіонів Холанн забив 23 м'ячі.

"Аякс" - "Спортінг" 4:2

"Аякс" став першим представником Нідерландів, який виграв усі шість поєдинків групового етапу. Рахунок відкрив Себастьєн Алле, який реалізував пенальті, який сам і заробив. Івуарієць став другим після Кріштіану Роналду футболістом, який зумів відзначитись у всіх шести матчах групового етапу. Далі у переможців забивали Антоні, Давид Нерес та Стевен Бергхейс. "Спортінг" перервав 12-матчеву переможну серію, але все одно зіграє у 1/8 фіналу.

Факт : Алле досяг позначки в 10 голів у Лізі чемпіонів найшвидше в історії - для цього йому знадобилося лише шість матчів.

Група D

"Реал" – "Інтер" 2:0

Мадридці знову виграли у "Інтера", забезпечивши собі перше місце в групі D. Рахунок був відкритий на 17-й хвилині, коли найкрасивіший удар завдав Тоні Кроос. Родріго потрапив у каркас воріт, проте господарі таки подвоїли перевагу наприкінці зустрічі зусиллями Марко Асенсіо, який вийшов на заміну. До цього "нерадзуррі" залишилися вдесятьох, коли пряму червону картку отримав Ніколо Барелла.

Факт : "Реал" виграв у "Інтера" чотири останні матчі та сім останніх поєдинків з міланським клубом на "Сантьяго Бернабеу".

"Шахтар" – "Шериф" 1:1

"Шахтар" так і не зміг здобути бодай одну перемогу на груповому етапі. Фернандо вивів господарів уперед наприкінці першого тайму. Гірники володіли ініціативою, але розвинути успіху не змогли. У доданий час Бобан Ніколов, який вийшов на заміну, приніс нічию "Шерифу", який продовжить боротьбу в Лізі Європи. Перший матч у Тирасполы "Шахтар" програв з рахунком 2:0.

Факт : "Шахтар" залишився без весняної стадії єврокубків уперше за 10 років.

Джерело: uefa.com

Новини

20:52
Єрмак увійшов до списку 100 найвпливовіших людей від Time, Зеленського там немає. Це закономірно, так, Коломойський?
20:00
У четвер в Україні сухо тільки на південному сході
18:05
Роздраконена економіка. Кризу в Китаї не подолати без повернення до курсу реформ
17:39
Заробляють як на наркотиках: Gazeta Wyborcza про тютюнову мафію в Україні
17:06
НАБУ оголосило у розшук екснардепа Руслана Демчака
16:03
Близько 650 тис. чоловіків призовного віку незаконно виїхали з України від початку повномасштабної війни - Politico
15:01
росія виводить своїх "миротворців" із Нагірного Карабаху
14:37
Ракетний удар по Чернігову: 14 загиблих, понад 60 постраждалих, 6 зниклих безвісті
13:45
Дякуємо СБУ за "спецперевірку": ексрегіонал та "антимайданівець" Волошенков влаштувався в Агенцію оборонних закупівель. Він - син генерала СБУ