Libra - криптовалюту Facebook введуть в обіг у січні наступного року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Цифрову валюту компанії Facebook Libra мають намір запустити в обіг з січня наступного року.

Про це повідомляє Entrepreneur.

Вартість нової криптовалюти буде забезпечуватися доларом. 

Проєкт очікує на дозвіл від Органу нагляду за фінансовими ринками. Наразі йдеться про випуск стабільної криптовалюти - цифрової валюти з фіксованою вартістю. У даному випадку забезпечення відбувається завдяки долару, тобто валюти матимуть однакову вартість.

Запуск торкнеться лише США та країни Латинської Америки. Метою проєкту називають використання валюти для створення платіжної системи між різними платформами. 

Частиною проєкту є також електронний гаманець Novi (раніше мав назву Calibra), який потенційно можна буде  інтегрувати з іншими платформами - наприклад, WhatsApp або Messenger (також проєкти Facebook) та надсилати/отримувати криптовалюту.

Нагадаємо: Libra — це глобальна криптовалюта, заснована на блокчейні (Libra Blockchain).

Вона була створена у 2019 році асоціацією Libra Association, в яку увійшли 27 організацій: Mastercard, PayPal, Visa, Booking Holdings, eBay, Facebook, Uber, Spotify, Vodafone, Coinbase, Xapo та інші відомі компанії.

Проте пізніше через тиск з боку представників влади у США низка компаній вийшла з проєкту.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com