Лише 2% з обстежених мостів повністю справні, всі інші - "обмежено справні", "дієздатні", "обмежено дієздатні" і "недієздатні в принципі"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Лише 2% із 35% обстежених мостів перебувають у повністю справному стані, 10,6% - обмежено справні, а 2,7% - недієздатні в принципі.

Про це заявив голова "Укравтодору" Олександр Кубраков під час презентації концепції державної економічної програми відновлення мостів на дорогах на 2020-2025 роки, передає "Інтерфакс-Україна".

"Всього обстежено 35% з 16,2 тисяч мостів і споруд - тобто, ми навіть не володіємо інформацією про те, в якому вони стані. Можна сказати, що тільки 2% мостів в справному стані", - підкреслив Кубраков.

З обстежених мостів 10,6% - обмежено справні, 57,8% - дієздатні, 26,9% - обмежено дієздатні, а 2,7% - недієздатні в принципі.

За його словами, переважно мости будувались в 60-70-ті роки (сумарно 8,7 тисяч споруд).

Голова "Укравтодору" додав, що Україні 16 155 штучних споруд, які підпадають під термінологію "мости" у відповідній державній цільовій програмі. З них обстежено лише 35% (5 631 споруд).

При цьому, з обстежених мостів 71% - державних, 15% - місцевих споруд, лише 36% відповідають сучасним стандартам щодо вагогабаритних параметрів.

Раніше мер Києва Віталій Кличко доручив комунальним службам обстежити столичні мости і шляхопроводи та демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку. Також він наголосив, що із 171 конструкції мостів і шляхопроводів - 75 у передаварійному стані.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com