Лондонський суд відхилив позов "Татнефти" до українських бізнесменів

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Високий суд Лондона відхилив позов російської "Татнефти" до українських бізнесменів на майже 300 мільйонів доларів США. "Татнефть" готується оскаржити це рішення.

Високий суд Лондона у середу, 24 лютого, відхилив позов російської нафтової компанії "Татнефть" на 294,3 мільйона доларів США до українських бізнесменів Геннадія Боголюбова, Ігоря Коломойського, Олександра Ярославського та Павла Овчаренка в рамках справи "Укртатнафти".

Як повідомляє агентство "Інтерфакс" із посиланням на матеріали справи, позов відхилений у зв'язку із закінченням терміну позовної давності. У своєму рішенні суддя посилається на російське законодавство, згідно з яким термін позовної давності становить три роки.

У "Татнефти" не згодні з рішенням суду і заявляють, що компанія вивчає можливості щодо подання апеляції і "вжиття інших заходів", зазначає Deutsche Welle.

У свою чергу в "Укртатнафті" підтвердили відмову Високого суду Англії в задоволенні вимог "Татнефти", зазначивши, що суд цілковито розглянув матеріали справи.

"Укртатнафту" було створено в 1994 році на базі Кременчуцького НПЗ. Частина акцій належала структурам, близьким до компанії "Татнефть" і міністерства земельних і майнових відносин Татарстану.

У жовтні 2007 в результаті рішення українського суду "Татнефть" втратила оперативний контроль над Кременчуцьким НПЗ, після чого припинила постачання нафти.

Згодом у підприємства з'явилися нові акціонери, близькі до української групи "Приват" і Олександра Ярославського, а частка татарстанських акціонерів була практично обнулена.

Судовий розгляд у Великобританії "Татнефть" ініціювала наприкінці березня 2016 року. У справі йшлося про постачання нафти на Кременчуцький нафтопереробний завод. Компанія вимагала відшкодувати збитки і відсотки в розмірі 334 мільйони доларів. У позові "Татнефть" стверджувала, що в 2009 році вказані особи шахрайським шляхом присвоїли грошові кошти, які мали піти на сплату компанії за поставлену нафту.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]