Львів відмовився купувати білоруські автобуси , щоб не фінансувати "режим"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Львівська мерія відмовилася купувати білоруські автобуси МАЗ, щоб не фінансувати режим Олександра Лукашенка.

Про це повідомив мер Андрій Садовий, коментуючи тендер Європейського інвестиційного банку на оновлення рухомого складу для Львова.

"Чому переміг МАЗ? Все просто - Білорусь підтримує свого виробника, тому вони запропонували найнижчу ціну і обійшли українських конкурентів. Ми звертаємось до ЄІБ з проханням провести цей тендер повторно. Чому? Революція і розбудова демократичного суспільства – це справа білоруського народу. Але фінансувати “режим” ми не маємо права", - написав Садовий.

Він заявив, що Львів хоче купувати вітчизняну техніку і попросив уряд ввести захисні тарифи чи мито на закупівлю громадського транспорту за кордоном.

Нагадаємо, що Верховна Рада в 2020 році ухвалила в першому читанні законопроєкт про "створення передумов для сталого розвитку та модернізації вітчизняної промисловості". Він передбачає запровадження нецінового критерію "ступінь локалізації" для державних закупівель низки товарів машинобудування, в тому числі міського транспорту.

Законопроєкт розкритикували західні партнери України.

Олександр Лукашенко є правителем Білорусі де-факто, але значна частина світову не визнає його легітимність як президента через фальсифікації на останніх виборах. Україна також відмовилась визнати президентські повноваження Лукашенка.


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]