Міністерство культури ініціюватиме присвоєння українським ЗМІ знаку якості

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство культури, молоді та спорту пропонуватиме присвоєння засобам масової інформації знаку якості - так званого Індексу довіри.

Про це перший заступник міністра культури, молоді та спорту Анатолій Максимчук сказав під час презентації проєкту закону про дезінформацію, який розробляє МКМС, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Індекс довіри - це такий спеціальний знак якості, який добровільно присвоюється медіа, що дотримуються журналістської етики. Тобто, він присвоюється за заявою медіа, ніяким чином не насильно, тобто добровільно. Медіа, яке вважає, що воно дотримується стандартів, може звернутися до однієї з незалежних організацій, які працюють за певною методологією, критеріями, і, відповідно, отримати цей знак якості - Індекс довіри”, - сказав Максимчук.

Він уточнив, що незалежні організації, які вирішуватимуть питання про присудження Індексу довіри, будуть обрані на підставі критеріїв, які визначить уповноважений з питань інформації.

За словами Максимчука, медіа зможуть використовувати Індекс довіри для своєї популяризації та інформування суспільства. "Таким чином споживачу інформації повідомляється, що цьому медіа можна довіряти і що інформація в ньому дійсно достовірна", - наголосив він.

Водночас, для тих медіа, які самовільно позначатимуть свої матеріали Індексом, не пройшовши процедуру його отримання, передбачена відповідальність, заявив посадовець.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com