Міністр про відкриття кордонів ЄС для українців із 14 липня: Шансів немає, наші цифри зараз значно гірші, ніж це потрібно

|
Версия для печатиВерсия для печати

Європейський Союз 14 липня перегляне так званий "зелений" список країн, громадянам яких дозволений вільний в'їзд до країн ЄС. На сьогодні немає шансів, що Україна потрапить до цього списку під час найближчого перегляду.

Про це в інтерв'ю "Сьогодні" розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За його словами, в України немає шансів потрапити до цього списку із 14 липня, оскільки ситуація з коронавірусом у країні "м'яко кажучи, значно гірша, ніж потрібно".

"У найближчий перегляд шансів немає. Тому що, як я вже згадав, наші цифри зараз, м'яко кажучи, значно гірші, ніж це потрібно. Але ми в МЗС зробили все, щоб допомогти МОЗ налагодити діалог з ЄС, увійти у внутрішні процедури і механізми взаємодії з ЄС, щоб українська сторона мала можливість надавати максимально динамічно повну інформацію не тільки про цифри, а й про ті заходи, які ми вживаємо в Україні для боротьби з коронавірусом. А це теж дуже важливий критерій. Утім, будьмо відвертими і чесними, поки ми не відповідаємо базовому критерію, а це - кількість хворих на 100 тис. в Україні має дорівнювати або бути меншою, ніж середня кількість хворих на 100 тис. по ЄС", - зазначив Кулеба.

Україна поки не відповідає критеріям ЄС щодо захворюваності на коронавірус. Зауважмо, для включення до цього списку кількість хворих на коронавірус на 100 тис. в Україні має дорівнювати або бути меншою, ніж 16 хворих на 100 тисяч. Водночас на сьогодні в самому ЄС середній показник 16,3, в Україні - 62,4.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com