Міністр юстиції анонсував масове закриття в’язниць

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр юстиції України Денис Малюська анонсував масове закриття в’язниць та скорочення кількості персоналу там, де вони не заповнені засудженими.

Про це в четвер, 28 листопада, Малюська повідомив в Гостомелі під час представлення “To do list” змін, які плануються у сфері юстиції в Україні.

“У нас немає жодних достовірних даних про те, скільки ув’язнених перебуває в місцях позбавлення волі по території України. Ми приблизно розуміємо, що це більше 50 тисяч – можливо 55, можливо 53, плюс-мінус кілька тисяч. Ми не можемо це адмініструвати. Ми не розуміємо, що відбувається з людьми по всій території України, по всіх установах, у нас немає обліку”, – заявив він.

Міністр зауважив, що вже запущено спеціально розроблене програмне забезпечення, в якому буде працювати кожна установа виконання покарань, де будуть обліковуватись особи, які перебувають в установах.

Керівник Мін’юсту заявив про намір спробувати дати можливість працювати приватним СІЗО.

“По суті це буде щось на кшталт гарно охоронюваних готелів, де особи, в яких є кошти зможуть перебувати, очікувати вирок суду. За рахунок цих коштів ми частково зможемо покривати витрати і перебування осіб, які перебуватимуть у звичайних слідчих ізоляторах. Спробуємо зробити хоча б на одному пілотному проєкті”, – сказав Малюська.

За його словами, однією з ключових цілей, які планує зробити Мін’юст, – це надати доступ ув’язненим до освіти і корекційних програм, збільшення фінансування на медицину, харчування та побут і збільшення заробітної плати для тих, хто працює в місцях відбування покарань.

“На жаль, у бюджеті ми не змогли отримати фінансування пенітенціарної системи, тому єдиним виходом для того, щоб досягти цих цілей, буде масове закриття в’язниць та скорочення кількості персоналу, там де вони не заповнені”. – наголосив керівник Мін’юсту.

Раніше в Мін’юсті повідомляли, що слідчі ізолятори в Україні заповнені на 95 % і майже всі не відповідають нормам, які є в Європі.

Ранішк очільник Мін’юсту Малюська анонсував радикальні реформи пенітенціарної системи.

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com