Міністр юстиції Малюська: рейдерство сходить на нуль без «очей» в Мінюсті і даху правоохоронців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Якщо рейдери втрачають "очі" в Мін'юсті і прикриття правоохоронців, шанси на захоплення підприємства прямують до нуля.

Про це в інтерв’ю lb.ua повідомив міністр юстиції Денис Малюська.

Зокрема він заявив, що міністерству вдалося зупинити потенційно незаконні дії як в системі виконавчого провадження, так і сфері реєстрації приватних виконавців. 

"Щоб вирішити цю ситуацію (з приводу того, що приватним і державним виконавцям доводилося передавати значну частину своєї винагороди "нагору"- ред.), ми, перш за все, замінили представників Мін'юсту в складі і дисциплінарної, і кваліфікаційної комісії. Це - не остаточні кадрові рішення, а тимчасовий захід, щоб миттєво зупинити потенційно незаконні дії як в системі виконавчого провадження, так і сфері реєстрації (приватних виконавців, - LB.ua). Мені здається, нам це вдалось. Принаймні, поки до мене не надходило інформації про якийсь факт нахабного рейдерства або "закручування гайок" виконавцям. Я і мої колеги це активно відстежуємо", - сказав він.

"Інша справа, що нам складно мати справу з випадками рейдерства, незаконними діями в сфері виконавчого провадження, які відбулися раніше. У деяких випадках ми можемо" відмотати "ситуацію назад. Але в окремих випадках є судові процеси, і просто" відмотати "процедурні процеси - недостатньо для вирішення ситуації ", - додав міністр.

За його словами, важливою є співпраця з правоохоронними органами.

"Якщо рейдери втрачають" очі "в Мін'юсті і прикриття з боку правоохоронних органів, шанси на захоплення якогось підприємства прагнуть до нуля. Навіть якщо їм вдалося незаконним способом внести неправдиві відомості до реєстру, то ми можемо їх виправити. Нехай через тиждень-два, але виправимо ", - сказав він.

Нагадаємо, Кабінет міністрів спростив процедуру звернення громадян в антирейдерську комісію при Міністерстві юстиції і перевів їх у онлайн.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]