Міністр здоров'я Адам Нєдзєльський: Епідемічна ситуація у Польщі стає небезпечною

|
Версия для печатиВерсия для печати

  У середу у Польщі повідомили про понад 28 тисяч нових добових інфікувань та 460 смертей від Covid-19. Про це йдеться в повідомленні Polskie Radio.

Міністр охорони здоров'я Польщі Адам Нєдзєльський заявив, що епідемічна ситуація в країні через найновіше зростання числа заражень коронавірусом стає небезпечною. У середу підтверджено 28 380 нових добових випадків зараження, 460 людей із Covid-19 та супутніми захворюваннями померли. Міністр Адам Нєдзєльський заявив, що найближчим часом щоденна кількість інфекцій досягне свого апогею:

«На наше переконання, найближчим часом – цього та наступного тижня – ми матимемо справу із піком четвертої хвилі заражень із числом заражень у межах 25 тис. цього і 30-35 тис. нових інфікувань наступного тижня».

Міністр Адам Нєдзєльський заявив, що, за прогнозами, кількість нових випадків зараження в найближчі тижні зменшиться. Однак він застеріг, що це один із можливих сценаріїв, оскільки, як показує досвід трьох попередніх хвиль пандемії, він певною мірою непередбачуваний.

Міністр додав, що введення можливих нових санітарних обмежень і заборон буде залежати від статистики випадків COVID-19.

Міністр запевнив, що, незважаючи на сценарії, МОЗ готове збільшити кількість так званих ковідних ліжок у лікарнях. Адам Нєдзєльський додав, що кроки залежатимуть від сценарію розвитку епідемії.

IAR/Т.А.


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]