Мін’юст звільнив ректора академії тюремників через низьку якість освіти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство юстиції розірвало контракт із ректором Академії пенітенціарної служби Олексієм Тогочінським, призначивши виконуючою обов'язки ректора Тетяну Денісову.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

“Сьогодні під час зустрічі з колективом Академії пенітенціарної служби України заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов оголосив наказ Міністерства юстиції України щодо дострокового припинення контракту з ректором Академії Олексієм Тогочінським через невиконання контракту і Статуту Академії. Також було представлено в.о. ректора Академії Тетяну Денисову”, - ідеться в повідомленні.

Відповідні накази опубліковані на сайті відомства.

Петухов також наголосив, що Мін’юст не планує перепрофілювання навчального закладу, переформатування або звільнення колективу.

На своїй сторінці у Facebook він пояснив, що розірвання контракту з ректором відбулося "через низьку якість освіти в Академії”.

“За результатами звіту МОН Академія займає останні місця за якістю юридичної освіти. Близько половини випускників не можуть подолати мінімальний поріг правничого ЗНО”, - зауважив заступник міністра.

Він також розповів, що керівництво Академії відмовилося виконати наказ Мін'юсту, а працівників міністерства не допускали у приміщення. Тому довелося викликати поліцію з повідомленням про вчинення самоправства керівництвом Академії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com