Мінфін ініціює подання декларацій про доходи «заможними українцями»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мінфін України хоче, щоб заможні громадяни подавали декларації про доходи. Це може стосуватися 1200 українців та сприяти наповненню держбюджету.

Міністерство фінансів України хоче зобов’язати заможних українців подавати декларації про статки. Про це йдеться в розробленому ним законопроекті щодо критеріїв визначення осіб з високими статками, який був оприлюднений у четвер, 12 квітня, пише dw.com.

Згідно з документом, заможними будуть вважатися кінцеві бенефіціарні власники підприємств, які є великими платниками податків, громадяни, які отримали в попередньому році загальний оподатковуваний дохід в 50 мільйонів гривень, або ті, які напряму або опосередковано володіють від 10 відсотків іноземного підприємства, яке задекларувала доходи від 10 мільйонів євро.

"Орієнтовна кількість фізосіб - платників податків під час проведення деклараційної кампанії становитиме 1200 осіб", - йдеться в пояснювальній записці до законопроекту.

Несвоєчасне подання податкової декларації Мінфін пропонує карати штрафом в 10 відсотків від суми нарахованого податку на доходи фізосіб. Міністерство сподівається на те, що застосування спеціальних заходів у роботі з заможними українцями принесе державі велику користь.

Зокрема, згідно з результатами деклараційної кампанії за 2016 рік, 63 громадянам, які задекларували загальний дохід 7,66 мільярда гривень, було донараховано 225,2 мільйона гривень податку з доходів фізосіб та 26,6 мільйона гривень військового збору.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com