Мінгареллі: реформи в Україні стикаються з постійною протидією

|
Версия для печатиВерсия для печати

Реформи в Україні відбуваються повільно, оскільки стикаються з постійною протидією.

Про це заявив голова представництва ЄС Х'юг Мінгарелл, передає DW.COM., зазначивши при цьому, що Євросоюз підтримує реформаторів.

Реформи в Україні не відбуваються досить швидко, оскільки стикаються з активним опором тих, хто бореться за збереження статус-кво, заявив у вівторок, 26 березня, голова представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі.

"Україна є однією з найбільших країн регіону, тому ті, хто за 25 років зміг сформулювати свої інтереси врозріз інтересам країни, борються за те, щоб зупинити або відстрочити процес реформ. Тому не повинно нікого дивувати те, що процес реформ тут не такий швидкий і лінійний", - сказав він на щорічному Конгресі регіональних рад з питань реформи у сфері правосуддя, передає агенція "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив на тому, що у перехідному періоді завжди відбувається постійна боротьба між тими, хто намагається зберегти статус-кво і реформаторами. "В Україні також є ця боротьба, але тут ця боротьба набагато активніша, ніж в інших країнах перехідного періоду", - зазначив голова представництва.

Мінгареллі наголосив, що Євросоюз виступає на боці реформаторів. "Ми в ЄС, очевидно, на боці реформаторів. Особливо, коли йдеться про реформу системи правосуддя. Ми продовжимо витрачати багато часу, сил і ресурсів, щоб підтримати вас у вашій боротьбі за систему правосуддя", - зазначив дипломат.

Голова представництва ЄС також звернув увагу на необхідність змін у сфері правосуддя. "Ми маємо забезпечити гідне виконання нових процесуальних кодексів для того, щоб гарантувати повний захист обох сторін там, де сьогодні ще так не відбувається. Також щоб просувалася пробація, електронне правосуддя тощо", - зазначив він.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]