Міносвіти країни-агресора планує закріпити за кожною школою військову частину

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство освіти і науки Росії, яка наразі провадить агресію щодо України та Грузії, пропонує закріпити за кожною школою військову частину.

Про це повідомили в п’ятницю «Известия». Такі рекомендації в рамках програми патріотичного виховання громадян РФ будуть зроблені до кінця року, стверджують джерела видання.

Федеральна програма патріотичного виховання була прийнята в грудні 2015 року. По ній повинні бути проведені заходи, в тому числі і по підготовці до військової служби. Міністерства освіти та науки пропонує закріплювати за школами військові частини і затвердити єдиний механізм взаємодії між навчальними закладами та військовими. «Для підвищення престижу військової служби необхідно посилити зв'язок між освітніми організаціями та військовими частинами, а також розвинути практику шефства», - відзначили в Міносвіти.

У Росії майже 94 тис. освітніх установ, з них 42 тис. шкіл. У вересні навчальний рік почався приблизно у 15,5 млн школярів - їх майже на мільйон більше, ніж рік тому. Загальна штатна чисельність Збройних сил Російської Федерації з 1 липня 2017 року - 1,9 млн осіб, в тому числі 1 млн військовослужбовців. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть