Мінюст: під санкції мають потрапити ЗМІ, які поширюють фейки РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр юстиції України Павло Петренко вважає, що для захисту державних інтересів від інформаційної агресії російських спецслужб з використанням деяких українських видань держава повинна ширше застосовувати закон «Про санкції».

Про це він сказав в Брюсселі, де перебуває з робочим візитом на чолі делегації українських юристів, відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу про те, які правові інструменти держава може застосовувати щодо українських ЗМІ, які під час війни поширюють наративи країни-агресора.

«З точки зору свободи слова та принципу захисту незалежної журналістики, ніяких обмежень для преси не може бути. Але в Україні є законодавство, яке регулює введення санкцій. Українські компетентні органи ввели санкції відносно ряду інформаційних ресурсів, що займалися фактично маніпуляціями, дезінформацією і використовувалися російськими спецслужбами. Певна хвиля невдоволення з цього також поширювалася спецслужбами Російської Федерації, держави-агресора. Я думаю, що треба рухатися саме в цьому напрямку», - сказав український міністр.

Він зазначив, що українські спецслужби - Служба безпеки України, Служба зовнішньої розвідки - повинні проводити постійний моніторинг діяльності подібних інформаційних ресурсів.

«Якщо знайшлися достатньо доказів того, що ними маніпулюють відповідні служби держави-агресора, треба застосовувати ті санкції, які ми вже маємо по закону про санкції. До речі, цей закон, незважаючи на критику з боку нашого східного сусіда, держави-агресора, є ефективним», - додав міністр юстиції України.

Як повідомлялося, Закон України «Про санкції» був прийнятий 14 серпня 2014 року з метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності тощо.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com