Мін'юст США оприлюднив імена чиновників ФІФА, яких Росія і Катар підкупили, щоб отримати ЧС

|
Версия для печатиВерсия для печати

Після декількох років розслідувань і звинувачень Міністерство юстиції США виступило з доказами підкупу Росією і Катаром колишніх чиновників ФІФА заради отримання права проведення Чемпіонатів світу з футболу 2018 і 2022 років відповідно.

Про це повідомляє The New York Times.

Зокрема, в розслідуванні згадується ім'я колишнього віцепрезидента ФІФА Джека Ворнера з Тринідад і Тобаго, який отримав 5 млн дол. через низку підставних компаній, щоб він проголосував за Росію. На його рахунок у банку на батьківщині впродовж 6 місяців було зроблено більш ніж 20 переказів.

Також названо гватемальського футбольного чиновника Рафаеля Сальгуеро, який у 2016 році визнав себе винним у відмиванні грошей і шахрайстві. Він отримав 1 млн дол. за свій голос на користь Росії.

Від Катару хабарі отримали експрезидент бразильської конфедерації футболу Рікардо Тейшейра, колишній президент КОНМЕБОЛ Ніколас Леос, а також президент Асоціації футболу Аргентини і віцепрезидент ФІФА Хуліо Грондона.

При цьому наголошується, що Грондона помер у 2014 році, а Леос - торік, перебуваючи під домашнім арештом у Парагваї і борючись з екстрадицією в США.

Нагадаємо, Росія перемогла у фінальному турі голосування Англію. У кампанії також брали участь спільні заявки Голландії-Бельгії та Іспанії-Португалії. Катар виграв останню дуель у США.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]