Місцеві вибори пройдуть у жовтні за новим адміністративним поділом — Прем'єр

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чергові місцеві вибори в Україні відбудуться у жовтні та проходитимуть на основі нового адміністративно-територіального поділу.

На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції на тему "100 днів уряду".

“Ця реформа (децентралізації — ред.) буде однією з найуспішніших і буде завершена у цьому році шляхом проведення восени у жовтні, як і заплановано, місцевих виборів уже за новим адміністративно-територіальним поділом. І вже з 2021 року ця реформа (децентралізації) почне працювати і щодо фінансування повноцінно, і управління на місцевому рівні”, - сказав глава уряду.

Він нагадав, що уряд вже завершив перспективний план формування громад в Україні шляхом затвердження перспективних планів усіх областей.

За його словами, наразі відбувається дискусія щодо формування районів.

Шмигаль розповів, що є близько 430 районів, а планується зробити 129 (раніше планували, що Україну поділять на 102 райони).

Як повідомлялося, на засіданні уряду 27 травня міністри затвердили перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цими рішеннями Кабінет міністрів завершив один з етапів реформи децентралізації, затвердивши перспективні плани формування територій громад в усіх областях України.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com