Максим Нефьодов переміг у конкурсі на посаду голови ДМС

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов переміг у конкурсі на посаду очільника Державної митної служби. Комісія вищого корпусу державної служби, яка і проводила конкурс, рекомендуватиме кандидатуру Нефьодова уряду для призначення.

Оголошення результатів транслювалося на каналі Національного агентства України з питань державної служби в YouTube, передає "НВ".

Зазначається, що Нефьодов набрав 16,97 бала. До фінального етапу відбору, крім нього, пройшли проректор Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш, а також керівник громадської організації Центр розвитку цифрової економіки Андрій Саварець. Останній отримав 12,33 бала та посів друге місце. Гармаш не потрапив у рейтингове оцінювання.

Окреслюючи свої пріоритети на посаді голови ДМС під час співбесіди, Нефьодов зазначив, що має намір змінити керівництво тих митниць, "де є особливі проблеми". На його думку, за кілька місяців неможливо побороти контрабанду, однак він назвав кілька кроків, які могли б почати боротьбу на цьому шляху.

Нагадаємо, конкурс проводили в рамках поділу Державної фіскальної служби на Митну та Податкову. Перші два етапи відбору пройшли в квітні. Останній був призначений на 23 квітня, але 17 квітня Окружний адмінсуд Києва призупинив конкурс. 24 червня колегія суддів Шостого апеляційного адмінсуду постановила відновити його.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com