"Малореально" що Зеленський вийде до журналістів перед дебатами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Спікер виборчого штабу Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що прес-конференцію кандидата в президенти перед дебатами організувати "малореально".

Про це він сказав в ефірі Радіо НВ, повідомляє Укрінформ.

"При всьому бажанні, це малореально, оскільки у нас залишилися буквально пара днів - а в п'ятницю у нас дебати. Команда буде презентована до другого туру, як про це і говорив Зеленський. Тому, при всій повазі до колег, я гадаю, що це проект, що слабо реалізувати", - сказав Разумков.

Також спікер штабу додав, що вже після другого туру президентських виборів провести подібну прес-конференцію "більш реально та можливо".

При цьому у відповідь на запитання журналіста радіо "Чому ви уникаєте спілкування із медіа?" Разумков відмітив, що командою кандидата про всі ключові питання майбутньої політики кандидата Зеленського "було сказано більш, ніж достатньо".

Варто зауважити, що представники низки ЗМІ та медійних організацій, об'єднані в Медіарух "Медіа за усвідомлений вибір", закликають шоумена і кандидата на посаду Президента України Зеленського вийти на прес-конференцію не пізніше 18 квітня - до офіційної дати дебатів. Їх звернення оприлюднене на сайті "Детектор медіа".

"Медійна спільнота та громадянське суспільство мають низку питань щодо вашого бачення подальшого розвитку країни, а також вашої відкритості і готовності бути підзвітним суспільству, яке вас обирає. ... Ми звертаємося до вас із проханням виявити повагу до журналістів та громадянського суспільства, яке було локомотивом всіх реформ в країні після Революції гідності. Закликаємо вас не наслідувати негативні практики ігнорування запитів медіа, які, на жаль, також мали місце протягом минулих 5-ти років, та провести прес-конференцію для ЗМІ до офіційної дати дебатів (не пізніше 18 квітня), щоб забезпечити діалог з представниками медіа зокрема та українцями загалом", - йдеться у зверненні.

Представники Медіаруху зауважили, що під час передвиборчої кампанії Зеленський оприлюднив десятки відеороликів, які стали інформаційними приводами для новин та матеріалів у медіа, дав низці "обраних ЗМІ" кілька інтерв’ю ще перед першим туром виборів, але протягом останніх кількох тижнів особисто уникає прямої й повноцінної комунікації з вітчизняними журналістами.

"Наш професійний обов’язок як журналістів – доносити суспільно-важливу інформацію до громадян вчасно та в повному обсязі. Оскільки ви ігноруєте наші запити і прохання про інтерв'ю, ми не можемо виконувати функції, покладені на нас суспільством, у повному обсязі. ... Наші читачі, глядачі та слухачі теж ставлять запитання, на які ми не можемо дати відповіді, оскільки жодного разу не спілкувалися з вами напряму", - підкреслено в зверненні.

Представники Медіаруху сподіваються, що Зеленський відгукнеться на їхнє зверення і просять його довести, "що принципи відкритості та прозорості, які ви декларуєте, це не порожні слова та передвиборчі гасла"


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com