Масштаб допінгу в Росії: 9 тис (!) позитивних допінг-проб, — журналіст

|
Версия для печатиВерсия для печати

Хайо Зеппельт, журналіст німецького телеканалу ARD, заявив, що в спортивному світі розслідується ще низка допінгових порушень з боку російських спортсменів, і масштаби цих розслідувань вражають.

«Ще не всі усвідомили: про російський скандал з'явиться набагато більше інформації. Це буде мати величезні наслідки. Масштаб допінгу в Росії протягом декількох років: 9 тис. (!) позитивних допінг-проб, справи приблизно 4,5 тис. спортсменів розслідуються в 60 міжнародних федераціях», - написав він у мікроблозі, передає Росбалт.

Журналіст додав, що слід очікувати величезного числа дискваліфікацій.

Раніше він опублікував серію розслідувань про допінг. В одному з них наводилися слова російського атлета, який заявив, що в Росії діє «допінгова мафія» або добре організована система по нелегальному зароблянню грошей.

Допінг-скандал за участю російських спортсменів вибухнув після публікації двох частин доповіді незалежної комісії WADA під керівництвом канадського юриста Річарда Макларена. Пізніше національні антидопінгові організації 19 країн, в тому числі США, Канади і Німеччини, закликали відсторонити Росію від всіх міжнародних турнірів. У підсумку на Олімпіаді в Пхенчхані росіяни виступали під нейтральним прапором.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com