Мати вбитої адвокатки Ноздровської заявила про недобросовісність слідчих

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шевченківський суд Києва продовжив досліджувати письмові докази у справі про вбивство Ірини Ноздровської.

Про це повідомляє «Судовий репортер».

Прокурори приєднали до матеріалів дані експертизи ножів, на яких було виявлено кров людини жіночої статі.

Кров Ноздровської знайшли на березі біля річки Кізка, а також на наруків’ї одного ножа. Плями крові загиблої також були на стіні у помешканні Россошанського.

Адвокат Олексій Цибенко сказав, що обшуки проводили неповноважні слідчі, які не мали доручення, тому докази мають бути визнаний недопустимими. Разом з тим, суд даватиме оцінку доказам тільки в кінці у нарадчій кімнаті.

Мати Ноздровської заявила, що слідчі, на її думку, недостатньо працювали.

«Там в домі є погріб, який не досліджували, той погріб, де могли тримати Іру. Ще в них в Києві дві чи три квартири – вони не були досліджені… Слідча група, яка була створена поліцією, прокуратурою недобросовісно вела слідство», – сказала Катерина Дуняк.

Прокурор повідомила, що один експертний висновок показав, що під нігтями загиблої Ноздровської був епітелій  невстановленої особи жіночої статі. Але інша експертиза ці дані спростовувала і свідчила, що це був епітелій Россошанського.

«Там була друга жінка. Просто експертизу цю також фабрикували», – сказала мати загиблої. Вона вважає, що Россошанському допомагала дружина. Батько Ірини сказав, що суд мав би ухвалити рішення відібрання біологічних зразків в Ольги Россошанської.

Cуд долучив документи і диски про зняття інформації з телекомунікаційних мереж мобільних операторів зв’язку щодо пересування Ноздровської і Россошанського в день скоєння злочину. Адвокат з цього приводу сказав, що телекомунікаційна експертиза показала, що базова станція в Демидові «має певні особливості» і тому неможливо точно вказати, де перебували Россошанський і Ноздровська.  Суддя зачитав локації: за місцем виявлення трупа, на зупинці автобуса (жертва поверталась додому), за місцем проживання і в Києві по вул. Садовій і Банковій (Ноздровська була помічником народного депутата Тетяни Чорновол). Мати Ноздровської повідомила, що дзвонила Ірині о 17.11, але слідчі не встановила її місцезнаходження в цей момент.

Адвокат Цибенко стверджує, що телекомунікаційна експертиза не підтвердила перебування Россошанського на місці злочину.

Катерина Дуняк просила, щоб її онуці (дочці вбитої) дали охорону для супроводу її на роботу і додому. Але суд визнав клопотання необгрунтованим, крім того, зазначив, що для вирішення цього питання дівчина мала прибути в засідання особисто. Раніше дружині обвинуваченого дали державну охорону.

Також суд продовжив Россошанському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою ще на два місяці. Обвинувачений з цього приводу сказав, що 29 грудня-8 січня 2018 нікуди не тікав, поки не був затриманий, тому, на його думку, це мало би вказувати на надійність його поведінки. Захисник говорив, що підсудний є особою пенсійного віку, має міцні соціальні зв’язки і раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

Наступне засідання відбудеться 14 січня. Суд має, зокрема, переглянути деякі відеофайли, в тому числі запис слідчого експерименту за участі Россошанського, який визнавав вину і показував, як саме бив ножем Ірину і де скидав тіло в річку. Пізніше він почав заперечувати причетність до скоєння злочину.

1 січня 2018 року Ноздровську знайшли мертвою в річці біля села Демидів Вишгородського району Київської області. Причиною смерті стали колото-різані рани на шиї.

У злочині звинуватили Юрія Россошанського — батька Дмитра Россошанського, який у 2015 році збив на смерть молодшу сестру Ірини. Остання займалась розслідуванням цієї справи і добивалась засудження винного. Россошанські є родичами Сергія Купрієнка, який раніше очолював Вишгородський районний суд Київської області.

У липні 2019 Апеляційний суд підтвердив вирок сину Россошанського – 7 років позбавлення волі.

Родина Ірини Ноздровської вважає, що Россошанський її вбивав не один. Але про підозру більше нікому не повідомлялося.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]