Медведчук різко змінив риторику. Він вже «не бачить сенсу» в своїй ролі перемовника

|
Версия для печатиВерсия для печати

Віктор Медведчук, кум президента країни-агресора Владіміра Путіна, який нещодавно заявляв, що ніхто не може вивести його з переговорного процесу в Мінську після обрання нового президента, різко змінив риторику після заяви голови АП Андрія Богдана

«Я не можу представляти інтереси нової влади в переговорах з Росією з урахуванням позиції пана Зеленського з наступних принципових для мене питань, які я відстоював і буду відстоювати. А саме: я виступаю за мир в Донбасі, за повернення людей, що живуть на непідконтрольних територіях. Я виступаю за повернення Донбасу в Україну. Позиція пана Зеленського, яку він сформулював, повністю суперечить моєму мирному плану, який передбачає автономію для цих територій», - заявив Віктор Медведчук, відповідаючи на питання газети ВЗГЛЯД про те, як він оцінює заяву глави адміністрації президента України Андрія Богдана про те, що Медведчука не бачать в якості переговірника з Росією.

«Пан Зеленський виступає проти особливого статусу для Донбасу, він проти амністії для громадян України (підкреслюю - громадян України), які живуть на непідконтрольних територіях. Він стверджує, що спільного між Україною і Росією залишилася одна межа. Я категоричний противник подібної точки зору, так як вважаю, що нас, не пана Зеленського і його команду, а нас - українців і росіян об'єднує тисячолітня історія, слов'янські корені, православна віра і спільна перемога у Великій Вітчизняній війні, нас об'єднують мільйони родичів, що живуть в обох країнах», - Медведчук традиційно озвучив пропагандистські гасла Кремля.

«Тому позиція глави адміністрації президента абсолютно мені зрозуміла, тим більше, що пан Зеленський заявив про те, що ніяких переговорів з Росією не буде», - підкреслив Медведчук.

Раніше керівник адміністрації президента України Андрій Богдан заявив, що Київ не бачить главу політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука в якості представника України на переговорах з Росією.

«Ми не бачимо його переговірником з нашого боку. Якщо Росія бачить його зі своєю - це їх вибір», - заявив Богдан. Глава адміністрації також повідомив, що ні він, ні Зеленський особисто не знайомі з Медведчуком.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com