Медведчук зізнався, що у нього "з цим народом нескладуха: ось одних люблять, інших – ні"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Депутат від ОПЗЖ і кум Володимира Путіна Віктор Медведчук не збирається брати участь у виборах президента України і вважає, що цю посаду треба ліквідувати, однак припускає, що Петро Порошенко міг би повторно стати президентом, якби вибори пройшли в найближчий рік.

Про це заявив Медведчук в інтерв’ю BBC.

"Я вважаю, що Україна повинна позбутися цієї посади (президента). Я вважаю, що в Україні повинна бути парламентська форма правління. І з кожним роком я в цьому дедалі більше переконуюся (...). Я ніколи не брав участі в президентських виборах. Навіть сьогодні я цього не збираюся робити. Я вивчав філософсько-правові дослідження таких теоретиків, як Грушевський, Драгоманов, Франко, а потім і Чорновіл – і прийшов до думки, що ці люди бачили, що для України неприйнятне індивідуальне керівництво, потрібне колективне і парламентське. Вони багато говорили про федеративний устрій, який передбачав також парламентську форму правління. Тому причому тут Медведчук і стане він президентом чи не стане? Я знаю тільки одне: хто б не став наступним президентом, він завжди буде гіршим за попередника" - сказав він.

На думку Медведчука, рейтинги – річ відносна, а результат виборів буде залежати від часу їх проведення. 

Представник ОПЗЖ каже, що антирейтинг у нього не найбільший – у Порошенка більший, хоч він і "був президентом, улюбленцем публіки, 54% отримав", та й Зеленський на виборах мав 73% голосів, "а зараз у нього 23%". 

За словами Медведчука, "з цим народом нескладуха: ось одних люблять, інших – ні", але "це мудрість нашого народу".

"Я вважаю, що якщо дострокові президентські вибори відбудуться протягом найближчих пів року-року, Порошенко стане президентом…  Я за нього не проголосую. Я за Зеленського теж не голосував. Що з цього?.. Все буде залежати від того, коли будуть вибори. Шанси є у всіх: і у "Слуги народу", і у Тимошенко, і у Порошенка. І у нашого кандидата, який піде на вибори. Все у цьому світі відносне" - сказав Медведчук.

Нагадаємо: соціологічне опитування, проведене 11-16 лютого компаніями КМІС і "Социс", показало: на виборах президента за Володимира Зеленського могли б проголосувати 25,6% тих, хто визначився і піде на вибори, за Петра Порошенка – 19,4%, за Юлію Тимошенко – 11,7%, за Юрія Бойка – 11,1%, за Ігоря Смешка – 8,2%, за Володимира Гройсмана – 5,5%.

Опитування групи "Рейтинг", проведене 22-23 лютого, показало такий рейтинг: за Володимира Зеленського – 23,1%, за Петра  Порошенка – 14,4%, за Юрія Бойка – 11,3%, за Юлію Тимошенко – 10,9%, за Володимира Гройсмана – 5,7%.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]