Менше часу за екраном ТБ - менший ризик смерті. Дослідження

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Обмеження часу перегляду телебачення до двох годин на день може завадити виникненню проблем зі здоров'ям.

Ризики для здоров'я, які асоціюють із тривалим телепереглядом - такі, як розвиток раку та серцево-судинних захворювань, - є суттєво нижчими, якщо дивитися телевізор не більше двох годин на день, повідомляє BBC.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Глазго. У їхньому дослідженні, яке проводили з 2006 по 2018 рік, взяли участь майже 500 тисяч людей віком від 37 до 73 років.

За словами вчених, якби всі учасники дослідження обмежили час перегляду ТБ до двох годин на день, то 5,62% від усіх смертей і 7,97% смертей через серцево-судинні захворювання можна було запобігти або відтермінувати.

Дослідження стосувалося не лише перегляду телебачення - перегляд відео на смартфоні так само враховували.

За словами доктора Хеміша Фостера, це дослідження стало ще одним доказом до наявних раніше даних про те, що багато часу за екраном і малорухливий спосіб життя призводить до проблем зі здоров'ям.

"Наше дослідження каже, що обмеження кількості часу, який ви проводите за екраном, може запобігти проблемам зі здоров'ям.

"Проте треба зробити ще чимало роботи перш ніж ми зможемо дати впевнені рекомендації щодо часу перегляду ТБ", - каже пан Фостер.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]