Мер Києва Кличко не дотримав слова щодо встановлення 10 тисяч камер спостереження в місті

|
Версия для печатиВерсия для печати

Мер Києва Віталій Кличко провалив обіцянку про те, що до кінця 2018 року в Києві буде встановлено понад 10 тисяч камер відеоспостереження.

Таку обіцянку він дав 15 червня 2018 року, пише «Слово і Діло».

«Для безвідповідальних водіїв можу сказати: залишити своє авто в недозволеному місці буде коштувати понад тисячу гривень. Я нагадаю, в Києві встановлено багато камер відеоспостереження. Понад 6 тисяч. До кінця року їх буде більш ніж 10 тисяч. І вони фіксують усі порушення. Це дуже ефективна система й ми використовуватимемо всі її можливості», – сказав мер Києва.

У грудні Кличко повідомив, що в столиці встановили майже 6800 камер відеоспостереження в усьому місті, що допомагає у виявленні правопорушників у місті.

Однак 10 тисяч камер у місті мають з'явитися вже в 2019 році. У Плані заходів на 2019-2020 роки щодо реалізації стратегії розвитку Києва передбачається, що до 2020 року встановлять 12 тисяч камер, оснащених функцією розпізнавання осіб і номерних знаків. У 2019 році таких камер у місті буде 10 тисяч.

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com