Меркель: до 2022 року узвовж усіх автобанів Німеччини функціонуватиме 5G

|
Версия для печатиВерсия для печати

Канцлерка Німеччини Анґела Меркель (Angela Merkel), виступаючи на відкритті Міжнародного автосалону (IAA) у Франкфурті-на-Майні у четвер, 12 вересня, наголосила на необхідності швидкого покращення автомобільної інфраструктури у ФРН.

Про це  інформує DW.COM., з посиланням на агенцію dpa.

Зокрема, канцлерка вказала на перехід до електромобільності. Структурні зміни, необхідні для цього, Меркель назвала "Геркулесовим завданням" одночасно і для уряду, і для автомобільної індустрії, котре вимагає від обох тісної співпраці. "Ми можемо зробити так, щоб Німеччина тут була сереж лідерів", - наголосила канцлерка.

Меркель зазначила, що надійність мережі зарядних станцій має вкрай важливе значення для електромобільності у країні. На її думку, показник у 20 тисяч зарядних станцій, до якого зараз наближається ФРН, не є достатнім.

Також Меркель оголосила про те, що до 2022 року узвовж усіх автобанів Німеччини функціонуватиме надійне мобільне покриття стандарту 5G. А ще за два роки таке покриття матимуть усі автошляхи країни.

Окремо Меркель наголосила на особливій відповідальності автовиробників у питаннях захисту клімату та необхідності виготовляти екологічні автомобілі.

Міжнародний автосалон у Франкфурті триватиме з 12 по 22 вересня. Він - один з провідних у світі, відбувається раз на два роки. Однак останніми роками, як і інші виставки, він переживає не найкращі часи. Зокрема, кількість експонентів цього року порівняно з 2017-им скоротилася з близько тисячі до 800, виставкова площа зменшилася на 16 відсотків.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com