Моряки протестують в Одесі та ще кількох містах:чиновники замордували їх поборами

|
Версия для печатиВерсия для печати

Акціії протесту проти корупції у сфері підготовки та дипломування моряків відбуваються в Одесі, Маріуполі, Херсоні, Ізмаїлі та Києві.

Протестувальники в Одесі також планують перекривати трасу Одеса-Київ.

Учасники протестів вимагають відставки міністра інфраструктури України Владислава Криклія та в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту України Андрія Глазкова. Крім цього, моряки вимагають організувати чесну роботу Державного реєстру документів моряків України, без впливу сторонніх осіб та перенесення Морської адміністрації в Одесу.

Також протестувальники виступають за розгляд та підтримку проєкту наказу Міністерства інфраструктури України про спрощення системи дипломування моряків та внесення зміни до ст. 51 Кодексу торговельного мореплавства України в частині визначення умов, при дотриманні яких моряки зможуть отримувати повторне підтвердження дійсності дипломів без складання іспитів у державних кваліфікаційних комісіях.

Моряки закликають Президента України, голів обласних державних адміністрацій України, начальників Служби безпеки України, НАБУ, прокурорів , ГУ НП областей особисто втрутитись та "розкрити корупційні схеми у сфері дипломування моряків".

Як повідомлялося, в Україні з 22 листопада 2020 року функції Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків передано до Морської адміністрації. Також минулоріч в Україні було запущено процес ліквідації Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків і її представництв.

У Мінінфраструктури пояснили, що такі зміни є першим кроком у спрощенні системи підготовки та дипломування моряків, і планують запровадити зручні цифрові сервіси, зокрема електронний кабінет моряка. Це дозволить унеможливити корупцію, а також звільнить моряків від посередників та необхідності особистої присутності.

Фото: сайт 048

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com