МОЗ: Одеський медуніверситет захопили рейдери, в поліції заперечують

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вранці у понеділок, 10 грудня, невідомі силою захопили Одеський національний медичний університет (ОНМедУ). Вони знищують офіційні документи.

Про це зранку повідомила прес-служба Міністерства охорони України у Facebook.

"МОЗ України стало відомо про захоплення Одеського національного медичного університету (ОНМедУ). 10 грудня близько 8:00 невідомі особи силою захопили будівлю закладу.., звільняють працівників, передаючи накази через вхідні двері університету, і знищують офіційну документацію", - йшлося у повідомленні.

За даними чиновників, особи, що захопили будівлю університету, діють в інтересах колишнього ректора вишу Валерія Запорожана, вони ж охороняють її і не пускають нікого всередину, повідомляє визнаний міністерством в.о. ректор ОНМедУ Констянтин Аймедов.

У МОЗ дії загарбників називають "неприпустимими" та закликають працівників університету не виконувати незаконні накази та розпорядження.

"Також МОЗ України пов'язує ці події з тим, що саме сьогодні комісія Міністерства юстиції розглядає скаргу… з приводу незаконної реєстрації Юрія Сухіна керівником ОНМедУ", - додається у повідомленні.

За словами в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, Національний медичний університет ім. Богомольця та Одеський національний медичний університеті є найкорумпованішими серед медичних вишів України.

 

Нагадаємо, 17 липня Міністерство охорони здоров'я України достроково розірвало контракт з ректором Одеського національного медичного університету Валерієм Запорожаном, звинувачуваним у корупції. 

6 вересня Державна аудиторська служба України оприлюднила результати ревізії фінансово-господарської діяльності ОНМедУ. За даними ревізії, упродовж останніх трьох років у виші вчинено порушень на 27 мільйонів гривень.

Наступного дня міністерство призначило в.о. ректора вишу проректора з науково-педагогічної роботи Одеського національного медичного університету Владлену Дубініну. А згодом оскаржило рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо припинення наказу відомства про призначення в.о. ректора ОНМедУ Костянтина Аймедова.

Водночас, Головне управління Національної поліції в Одеській області заперечує, що Одеський національний медичний університет (ОНМедУ) захопили невідомі. Про це повідомила прес-служба поліції області. "Ніякого захоплення не було. Події, які там відбувалися, були пов'язані з відвідуванням судових виконавців", - повідомив співробітник відомства, передають Українські новини. З його слів, ніяких порушень не було. Поліція зазначає, що ситуація в університеті спокійна.

«Аргумент»


В тему:
 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com