МОЗ прогнозує до 35 тисяч вірусних захворювань на добу

|
Версия для печатиВерсия для печати

У Міністерстві охорони здоров'я прогнозують 35 тисяч випадків вірусної захворюваності в Україні на добу в найгіршому випадку. Прогноз включає як захворювання коронавірусом, так і грип.

Про це заявив в. о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає РБК-Україна.

Згідно з прогнозом, така кількість захворювань можлива наприкінці жовтня - початку листопада.

"Найгірший сценарій, який був порахований, він полягає в 35 тисячах добової кількості випадків захворювання", - сказав Кузін.

За словами в.о директора ЦГЗ, сценарій з 20 тисячами нових випадків захворювання на добу цілком реалістичний.

"Зараз дуже важко робити якісь точні прогнози, але прогнози стосовно добової кількості 20 тисяч цілком реальні. Тому що ми вже зараз бачимо гострі респіраторні захворювання, інфекції. Цілком ймовірно, що якщо ті тренди, які зараз реєструються, будуть продовжуватися, то цифра в 20 тисяч цілком реальна", - додав він.

Кузін очікує, що при поточному сценарії такі цифри можливі через три-чотири тижні.

А от пік епідемії вірусних захворювань в Україні очікують у кінці листопада.

"Ми розраховуємо, що пік епідемії буде в кінці листопада, тому що зазвичай це піковий період для всіх вірусних інфекцій. Якщо говорити як про ГРВІ, так і про нову коронавірусну інфекцію, пік хвилі найчастіше відбувається наприкінці листопада і після цього йде на спад упродовж грудня, січня... Ми розраховуємо на те, що піковий рівень захворюваності в нас буде наприкінці листопада", - зазначив представник МОЗ.

Нагадаємо, результати моделювання Київської школи економіки свідчать про те, що в листопаді щоденна кількість нових хворих на ковід в Україні може сягнути 10 тисяч. До кінця року від коронавірусу може померти до 20 тисяч українців.

Згідно з моделюванням КШЕ, Україна рухається до найгіршого сценарію пандемії.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com