Муженко запевнив, що ворог вже "на вулицях деяких українських міст"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Під час виконання військового завдання на частку проведення прихованих заходів відводиться 75%, і тільки на фінальному етапі залучаються війська. На сьогоднішній день в Україні є чіткі ознаки спеціальних операцій РФ.

Про це в інтерв'ю «Факти» заявив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

«75% виконання завдань військової операції відводиться на проведення прихованих заходів і тільки на завершальному етапі крапку ставлять війська. Те, що відбувається зараз на вулицях деяких українських міст, має чіткі ознаки спеціальних операцій РФ», - зазначив Муженко.

Він наголосив, що у Воєнній доктрині РФ йдеться, що війна може вестися з запровадженням стратегії непрямих дій. Це можуть бути заходи з дестабілізації в політиці та економіці країн, з організації всередині держав ситуацій так званого "керованого хаосу", за непрямої або прямої військової підтримки збройних опозиційних сил для завоювання влади потрібними політичними силами.

Начальник Генштабу запевнив, що попри складну ситуацію в Україні, Збройні Сили готові виконувати свої завдання з захисту країни.

«Головне занепокоєння наразі викликає невизначеність всередині країни. Але я маю констатувати: Збройні сили виконуватимуть свої конституційні завдання незалежно від тенденційних заяв та амбіцій різного роду політиків. Одного разу вже була спроба відвернути Україну від європейського шляху. Не треба повторювати такі помилки надалі. Дороги назад немає», - вважає Муженко.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com